آرمان پخش

شرکت آرمان پخش سراسری جام جم

محفل

مجتمع کنسروسازی یاران با هدف تولید و توزیع غذای سالم و با کیفیت جهت مصرف هموطنان عزیز در ابتدای دهه ۸۰  با بکارگیری ماشین آلات روز صنایع غذایی و بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان عرصه صنعت غذا در شهرک صنعتی پایتخت شروع به فعالیت نمود.

 با الطاف الهی و حمایت مشتریان گران قدر و زحمات پرسنل سخت کوش در مدت کوتاهی به یکی از معتبرترین برند های تن ماهی ( تن محفل ) در نزد مصرف کنندگان نائل گشته است . واحد تحقیق و توسعه این شرکت با تحقیقات بازار و بررسی ذائقه ی مشتری توانسته است سبد کالایی از کنسرو تن ماهی در طعم های زیتونی ، رژیمی ، فلفلی و شویدی در اوزان ۱۲۰/۱۵۰/۱۸۰ گرمی و برای اولین بار کنسرو تن ماهی با طعم سیر و فلفل و همچنین کنسرو های تن در لوبیا، تن در بادمجان و قلیه ماهی تهیه و ارائه نماید.

این شرکت در سال ۹۷ با بکارگیری بروزترین ماشین آلات خط تولید کنسروهای غیرگوشتی شامل محصولات لوبیا چیتی ، باقلا ، ذرت شیرین ، نخود آبگوشتی و لوبیا با قارچ ، قارچ اسلایس ، نخودفرنگی ، خوراک بادمجان ، مایع ماکارانی ، عدسی ، کنسرو سبزیجات ، قارچ کامل ، کنسرو لوبیا سبز را راه اندازی و تولید نموده است . 

از افتخارات این شرکت در سال ۹۸ تولید کنسرو تن ماهی در شیشه می باشد که برای اولین بار در کشور در بیست و ششمین نمایشگاه آگروفود ۲۰۱۹ تهران از آن رونمایی گردید هم اکنون این شرکت با صرف فعل خواستن پا را از مرزها فراتر نهاده و حضوری چشمگیر در بازارهای کشورهایی چون عراق ، افغانستان ، تاجیکستان ، قطر ، دانمارک و در آینده نزدیک در روسیه و اروپا را داشته و خواهد داشت.

  • شماره برای سفارش 03133687643
  • تامین کننده شرکت کنسرو سازی یاران
به اشتراک بگذارید :
بازگشت به صفحه اصلی